Конденсатор пусковий CD-60 200 mkf ~ 300 VAC (±5%) JYUL (45*90 mm)

- В наявності
- Код: 1017790
153,47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 686-73-55
- +380 (73) 028-83-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JYUL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність конденсатора | 200 мкФ |
| Висота | 90 мм мм |
| Максимальна робоча температура | 70°С град. |
| Максимальний допуск ємності | 0.2 |
| Мінімальна робоча температура | -20°С град. |
| Мінімальний допуск ємності | 0.05 |
| Ресурс роботи | 10000 рік |
| Робоча напруга | 300 V |
| Тангенс кута діелектричних втрат | 0.15 |
| Ширина | 45 мм мм |
- Ціна: 153,47 ₴

