Конектор для світлодіодної стрічки адресної "тато"

- В наявності
- Код: 1017963
14,62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (73) 028-83-50
Коннектор для світлодіодної стрічки Smart "папа"
Led коннектор призначений для легкої і швидкої комутації світлодіодних адресних стрічок між собою і з'єднання стрічок з контролером без припаивания контактів. Істотно полегшує монтаж, і скорочує час підключення smart стрічки до мінімуму. Ви не маєте потребу в особливих навичок і спеціальних інструментах, коннектор все зробить за Вас!
Данный коннектор для светодиодной ленты смарт на один разъем, с двумя проводами. Предназначен для работы при напряжении 12В. Применяется для подключения smart лент. Класс защиты IP20 – не рекомендуется подвергать воздействию влаги, использовать только в сухих помещениях.
Купить соединитель для светодиодной ленты Вы можете от одной штуки.
Наши преимущества:
- качественные led товары по минимальным ценам;
- огромный выбор изделий светодиодного освещения и электронных компонентов;
- доставка по Украине в установленные сроки;
- различные способы доставки: Новая Почта, Автолюкс, ИнТайм;
- профконсультації менеджерів;
- спеціально для оптових клієнтів у нас найвигідніші умови.
Запитуйте у менеджера нашого інтернет-магазину Гамма-компонент необхідну Вам інформацію про коннекторах для стрічок led, ми завжди раді надати якісну консультацію.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| IP захист | IP20 |
| Комплектувальний | Для Led стрічок 12 V |
| Кількість контактів | 3 шт. |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Робоча напруга | 5-12 V |
| Сумісність з видами стрічок | Smart |
| Сумісність з типами SMD | 5050 |
| Тип | Конектор |
- Ціна: 14,62 ₴


